Президенти АГУ

2023 Knyazev

Князев Тимофій, Голова учнівської Ради БАЛГУС

(Боярський академічний ліцей "Гармонія", учнівське самоврядування)

Ніка Коваленко 1

Коваленко Веронікапрезидент АГУ 2019-2022 рр.

Movlaeva 2018 2019

Мовлаєва Аміна, президент АГУ 2018-2019 рр.

Solonenko 2016 2018

Солоненко Аліна, президент АГУ 2016-2018 рр.

Статут учнівського самоврядування

Переглянути Статут учнівського самоврядування в PDF

Структура парламенту "АГУ"

До складу учнівського парламенту вхоядть президент, віце-президент та рада лідерів, яка формує групи ініціатив.

Переглянути стуруктуру парламенту.

Діяльність учнівського парламенту «АГУ»

Виховання активної громадянської позиції, творчого та дієвого громадянина України у Боярському НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня» здійснюється через систему учнівського самоврядування. Учнівське самоврядування відкриває широкі можливості для самореалізації учнів, орієнтує їх на досягнення соціально корисної мети, забезпечує захист прав дітей, відвертає увагу від асоціальних форм поведінки, заповнює позаурочний простір цікавою та змістовною діяльністю.
   У НВК діє учнівське самоврядування в особі Учнівського парламенту «АГУ» (Асоціація гімназійного управління), діяльність якого визначається Статутом учнівського самоврядування Боярського навчально-виховного комплексу «Гімназія – ЗОШ І ступеня» з метою забезпечення прав учнів на участь в управлінні навчально-виховним процесом, а також для вирішення важливих питань життя учнівської молоді, розвитку її соціальної активності, підтримки та реалізації соціальних ініціатив.

Президентські вибори 2015

27 квітня відбулися дебати між кандидатами у Президенти гімназії Буряк Анною, Невгадовською Марією та Срібним Тарасом. Кандидати представляли свої передвиборчі програми, давали відповіді на поставлені запитання.

2015 04 27 vibory

2015 04 27 prezident

А вже 29 квітня відбулися президентські вибори, в результаті яких перемогу отримала учениця 6(10) В класу Невгадовська Марія.

Вітаємо з перемогою та бажаємо плідної діяльності на ниві гімназійного самоврядування!

ПРАВИЛА для чергових учнів Боярського НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня”

Черговий учень по гімназії— учень, який у порядку черговості стежить за дотриманням іншими учнями правил внутрішнього розпорядку в навчальному закладі, норм побутової культури.

Переглянути правила в повному обсязі