3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

Наша історія

   Спочатку була ідея. Ідея у адміністрації та педагогів Боярської ЗОШ І-ІІІ ступеня № 5 створити загальноосвітній заклад вищого рівня, ніж школа. Після нескінченних дебатів, який саме заклад створити, ми зупинились на гімназії, адже гімназія – це середній загальноосвітній заклад ІІ-ІІІ ступеня, який забезпечує реалізацію права громадян на здобуття підвищеного рівня загальної середньої освіти відповідно до профілю навчання. Майже рік тривав організаційний процес створення гімназії. Завдяки підтримці начальника Київського обласного управління освіти і науки Ігоря Леонідовича Лікарчука та начальника відділу освіти Києво-Святошинського району Віктора Анатолійовича Костини була створена перша в Києво-Святошинському районі гімназія. 

   31 серпня 1999 року відбулось урочисте свято Першого дзвоника у новонародженому закладі – Боярській класичній гімназії. На той час у нас було 35 педагогів і 345 учнів.

Sushko 16

   Перший директор Боярського академічного ліцею "Гармонія» (1999-2021 н.р.), 

спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України, Заслужений працівник освіти України

На колективному фото зі свята Останнього дзвоника 1999/2000 навчального року уже 51 педагог (до речі, саме тоді ми започаткували одну із наших традицій – робити колективне фото учителів закладу на святі кожного Останнього дзвоника). 

1 вересня 2000 року 

   Ми були недосвідчені, але впевнені у перемозі. Саме тому, 6 грудня 2000 року Боярська класична гімназія вперше презентувала себе широкій освітянській громадськості Києва і області в Київському Будинку вчителя. Презентацію гімназії «Симфонія життя» ми підготували під керівництвом нашого першого наставника і постійного друга гімназії кандидата історичних наук, співробітника Академії педагогічних наук Івана Гнатовича Єрмакова.

   Все було б добре, але на той час ми не мали окремого власного приміщення, а ділили з Боярською ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 її територію. Мріючи про власне приміщення, ми звернули увагу на довгобуд майбутньої школи № 6. Уся Боярка пам'ятає цей незавершений довгобуд на перетині вулиць Дежньова і Сєдова. До нашого прохання про добудову цього приміщення і передачу його гімназії дослухались керівники голова Київської ОДА Анатолій Андрійович Засуха, голова Києво-Святошинської РДА Валерій Іванович Власов, за що гімназисти всіх поколінь їм будуть завжди вдячні. Символічний ключ від швидко добудованого БМУ-33 (начальник, заслужений будівельник України  Магомед Алієвич Магомедов) приміщення було передано 12 січня 2001 року.

history02

Стрічку перерізають голова КОДА А. А. Засуха та голова РДА В.І. Власов.

Символічний ключ від вхідних дверей в руках у Вікторії Гебрашвілі та Назара Головенка.

   І полетіли дні і роки успіхів і невдач, поразок і перемог. Сьогодні нас – 117 педагогів і близько 1300 учнів.

(фото педагогів з Останнього дзвоника 2015 року)

   Заклад налічує 20-ти річну історію, має вже багато своїх традицій, користується заслуженим авторитетом у районі, області та Україні. Ми пишаємося досягненнями наших учнів, особливо випускників, адже вони студенти кращих вищих навчальних закладів, успішні, конкурентоздатні, сформовані творчі  особистості, справжні патріоти України. 

   Історія продовжується. Віват, гімназіє!

Joomla templates by a4joomla