Електронні версії підручників

Й.Я Ривкінд та ін. Інформатика. 7 клас. Завантажити

О.Казанцева, І.Стеценко. Інформатика. 8 клас. Завантажити

Й.Я Ривкінд та ін. Інформатика. 9 клас. Завантажити

Й.Я Ривкінд та ін. Інформатика. 10 клас. Академічний рівень, профільний рівень. Завантажити

Й.Я Ривкінд та ін. Інформатика. 11 клас. Академічний рівень, профільний рівень. Завантажити

Матеріали для створення відеоряду для 4(8) класу гімназії. Завантажити

Онлайн "Довідник HTML5

Онлайн "Довідник HTML5" для професіоналів

Відеоуроки з Microsoft Excel

Коли знаєш - все просто !

Навчальні відеоуроки які розкривають різні нюанси, трюки та прийоми роботи з Microsoft Excel і надбудовою PLEX. Нові матеріали можна переглянути на каналі YouTube.

Вивчайте англійську

Курси англійської для дітей та підлітків

Курси спеціально розроблені для поглиблення знань з англійської та розвитку комунікативних навичок у дітей та підлітків віком 6-17 років.

Британська Рада має численні безкоштовні онлайн-ресурси, що допомагають дорослим, підліткам та дітям вивчати англійську. Серед ресурсів є відео, мобільні додатки, ігри, оповідання, вправи з аудіювання та граматики.