3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

Диктант ліцейної єдності

2019 DyktantМова – духовний і найцінніший скарб нації. Кожен із нас повинен створити у своїй душі світлицю, у якій зберігатиметься цей скарб. Єдиною державною мовою нашої країни є українська. Наша мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для 45 мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей.
Уже традиційно 21 лютого до Міжнародного дня рідної мови у Боярському академічному ліцеї «Гармонія» відбувся Диктант ліцейної єдності.

Диктант – це дуже простий і доступний кожному жанр колективної творчості, бо він єднає усіх незалежно від віку, освіти, життєвого досвіду чи статусу, бо він дарує особливе відчуття причетності до творення спільної справи, змушує наші серця завмирати в унісон на кожному розділовому знакові. У актовій залі зібралась ліцейна родина, щоб об’єднатись навколо мови! Кожен, хто був присутній, мав нагоду засвідчити єдність з усіма, хто любить і шанує рідну мову, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків!
Сьогодні педагоги та ліцеїсти мали можливість писати диктант єдності, присвячений основоположникові української літературної мови – І.П.Котляревському.
Дякуємо тим, хто брав участь у заході, та запрошуємо усіх бажаючих долучитися до написання Диктанту ліцейної єдності наступного року!

2019 Dyktant 02

2019 Dyktant 03

Joomla templates by a4joomla