Вітаємо призерів інтелектуально-розважального конкурсу «Правничі ігри»

2019 Pravo igra 0117 травня Боярський академічний ліцей «Гармонія» приймав гостей з Київської області, а саме, 8 команд учнів 7-8 класів закладів освіти, учасників інтелектуально-розважального конкурсу «Правничі ігри», який відбувся у рамках Всеукраїнської акції «Діти, Поліція, Безпека».
Команду ліцею «X-Ray» представляли учні 7-х класів: Водотика Олександр, Ваврікова Софія, Бобраніцька Анастасія, Вєлькіна Дар’я, Бичков Микита, Завальна Юлія, Коваленко Вероніка, Корж Артем, Перепелиця Віолетта, Пуздрановський Євгеній.

2019 Pravo igra 03  2019 Pravo igra 02

Конкурс складався з 6-ти етапів, а саме, потрібно було представити команди, дати відповіді на гостре питання сьогодення «Що варто знати про булінг?», відгадати складні питання на правоохоронну тематику, приготувати «поліцейську» страву, вгадати мелодію та картинку.
Ведучим конкурсу був ініціатор його проведення – представник управління ювенальної превенції НПУ Юрій Кіцул.
Конкурс пройшов у чудовій атмосфері, кожен етап був пізнавальним та цікавим. Оцінювало конкурс фахове журі у складі: голова благодійного фонду «Здорове дитинство без меж» Тетяна Репеде, зірка серіалу «Скажене весілля» актриса Інна Приходько, представник Департаменту освіти і науки Київської області Боднар Людмила, співробітник ювенальної превенції поліції Київщини Олена Косенко.
Наша команда «X-Ray» посіла третє призове місце, поступившись кількома балами командам з Василькова та Макарова.
Вітаємо та бажаємо подальших успіхів і перемог!

2019 Pravo igra 05  2019 Pravo igra 06

2019 Pravo igra 07