День здоров'я та спорту - 2018

2018 Den Zdorov 10Вже стало традицією Боярського НВК «Гімназія – ЗОШ I ступеня» в другу суботу вересня проводити День здоров’я, присвячений Дню фізичної культури і спорту в Україні.
8 вересня гімназійна площа зібрала учнів 1(5)-х – 4(8)-х класів, які перед початком змагань презентували свої команди. Цікавими були показові виступи клубу таеквондо «Максимус» та клубу спортивного черлідингу «Актив Чер».

Солодкі подарунки отримали учні-спортсмени закладу, які минулого навчального року здобули районні, обласні та міжнародні перемоги.
А потім розпочалися змагання, які проходили на чотирьох станціях: легка атлетика, футбол, баскетбол, перетягування канату. Переможці були визначені на кожній паралелі. Переглянути результати

Переглянути фото