3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

Всеукраїнський Шевченківський урок

2013 09 02   Перший урок у новому навчальному році – завжди хвилююча подія і для учнів, і для педагогів, адже це своєрідний поштовх до навчальної діяльності, до пізнання себе і світу, відповідальний момент налаштування на цікаву і напружену роботу.

    2013/2014 навчальний рік відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27 серпня 2013 року № 1234 у загальноосвітніх навчальних закладах України розпочався Всеукраїнським Шевченківським уроком. Для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, учнів (слухачів) професійно-технічних та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації відбулася трансляція телевізійного Шевченківського уроку. Мета його – підготувати дітей та молодь до події світового значення – 200-річчя з дня народження великого Кобзаря, яка буде відзначатися у 2014 році, формувати національну свідомість та патріотизм на прикладі життя Т.Г.Шевченка, поглибити знання про його творчість та громадську діяльність.
   На належному рівні пройшов урок у Боярському навчально-виховному комплексі “Гімназія – ЗОШ I ст.”, участь в якому взяла Клокар Наталія Іванівна, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Вона провела бесіду з учнями про значення творчості геніального українського поета та громадського діяча Т.Г. Шевченка для розвитку української історії та культури, розповіла учням про сучасні завдання, які стоять перед освітою, нагадала про соціальні ініціативи Президента України Віктора Федоровича Януковича та їх реалізацію у Київській області завдяки зусиллям голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Йосиповича Присяжнюка, наголосила на необхідності формувати в собі громадянську свідомість, ключові компетентності, необхідні для подальшого самостійного життя, вміти організовувати свою навчальну діяльність та спрямовувати її на досягнення результату, долучатися до джерел національної і загальної культури. Про важливість для учнів піднятих питань свідчить те, що спілкування з директором департаменту тривало і після закінчення уроку.

Відеорепортаж

Joomla templates by a4joomla