3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти в Боярському академічному ліцеї «Гармонія»

Переглянути

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Для забезпечення дистанційної форми навчання учнів в умовах воєнного стану, карантину та створення єдиного інформаційного середовища навчального закладу педагогічні працівники БАЛ «Гармонія» використовують пакет хмарних сервісів Google G Suite for Education та електронний журнал і щоденники (Єдина Школа).
Як у всіх хмарних середовищах, збереження даних користувача відбувається в Інтернеті з можливістю одержувати доступ до них у будь-який час і з будь-якого пристрою, з подальшим збереженням на жорсткий диск або роботою з даними у «хмарі».
G Suite for Educationце набір додатків, які надаються компанією Google безкоштовно для освітніх установ у рамках обраного освітньою установою домену. До пакету входять стандартні Google сервіси плюс система управління навчанням Google Classroom.
Перевагою зазначеної платформи є нульовий контакт з рекламою, комфортна робота з синхронними та асинхронними видами уроків завдяки сервісу Google Клас.
Всі навчальні матеріали, уроки розміщуються в одному корпоративному середовищі.
Середовище спільної роботи – Google Classroom дає можливість створити свій клас, ділитися з учнями необхідним навчальним матеріалом, запропонувати завдання учням та оцінити їх.
Уроки проводяться відповідно до розкладу, з мінімальним часом біля моніторів, відповідно до санітарних вимог.

Про організацію дистанційної форми навчання в Боярському академічному ліцеї «Гармонія» у 2023/2024 навчальному році

Переглянути наказ

Особливості організації дистанційного навчання

Переглянути презентацію

Положення про тимчасовий порядок функціонування в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID–19) Боярського академічного ліцею «Гармонія»

Переглянути

Joomla templates by a4joomla