3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

Пілотний проект НУШ в Боярському НВК "Гімназія - ЗОШ І ст"

NUSH 01Відповідно до наказу МОН України № 1028 від 13.07.2017 року “Про проведення всеукраїнського експерименту на базі загальноосвітніх навчальних закладів” Боярський НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня” є майданчиком всеукраїнського експерименту за темою “Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» на базі загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2022роки”.
Вчителі початкових класів – Піддубна Оксана Олександрівна та Фесак Ірина Василівна є “агентами змін”, які пілотують Державний стандарт початкової освіти з 2017/2018 навчального року. Учитель початкових класів – Ковальова Віра Олександрівна – є учасником регіонального експерименту щодо впровадження Державного стандарту початкової загальної середньої освіти з 1 вересня 2017 року. 

NUSH 2018 

Пілотний проект НУШ в Боярському НВК "Гімназія - ЗОШ І ст"

 

  

 

 

 

 

Детальніше про формулу Нової Української школи, календар реформи в галузі освіти та навчально-методичні матеріали можна дізнатися на http://nus.org.ua/

Нормативно-правова база НУШ Переглянути

Концепція "Нова Українська школа" Переглянути

Порадник для вчителя Переглянути

Ранкові зустрічі. Тренінговий модуль Переглянути PDF

Особливості організації освітнього середовища. Переглянути PDF

Інтегроване навчання. Тренінговий модуль. Переглянути PDF

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla