Семінар вчителів-логопедів навчальних закладів району

2020 Logoped 0127 лютого 2020 року у Боярському академічному ліцеї “Гармонія” відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів навчальних закладів району на тему "Профілактика змішування на письмі дзвінких і глухих приголосних у молодших школярів із вадами звуковимови".
Директор районного навчально-методичного ЦПП Герасімюк Т.В. відкрила семінар доповіддю про організацію системної допомоги учням із мовними патологіями в умовах логопедичного пункту.

Вчитель-логопед Боярського академічного ліцею “Гармонія” Курбатова А.І. провела інтерактивний логопедичний квест на тему: Профілактика змішування на письмі дзвінких і глухих приголосних у молодших школярів із вадами звуковимови. На завершення – психолог закладу Дворова Н.А. – провела майстер-клас з Арт-терапії. Семінар пройшов продуктивно, у творчій невимушеній атмосфері.

2020 Logoped 02

2020 Logoped 03