Меридіани польсько-української дружби

З 20 по 29 вересня учні 10-11 класів брали участь в Міжнародному навчальному проекті “Меридіани польсько-української дружби” в Польщі. Проект діє з 2005 р. на базі Боярського НВК “Гімназія – ЗОШ I ступеня” та Шкільного об’єднання № 3 польського міста Пулави.

2013 10 05 pol1Зі своїми польськими однолітками учні відвідали Католицький університет у Любліні, старовинне містечко народних майстрів Казіміж Дольний, переживали жахи колишнього концентраційного табору Майданек, зустрілися з мером Пулав Янушем Гробелем.

2013 10 05 pol2

Польською стороною були організовані цікаві екскурсії – до науково-дослідницького центру могутнього азотно-тукового комбінату, до рятувальної служби до навчальних закладів, до екстрим – парку.
Старшокласники сповнені яскравих вражень та з нетерпінням чекають у гості своїх польських ровесників.