Я відкриваю Шевченка

Shevchenko 04Традиційно місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія, поета Тараса Шевченка.
«Я відкриваю Шевченка» – так називалась літературна вікторина, присвячена 203-й річниці від Дня народження Великого Кобзаря, що відбулась 10 березня у затишній залі Боярського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня».

На цьому літературному святі зібралися учні та вчителі, щоб поринути у мандрівку сторінками життя та творчості Кобзаря. Завітала на свято й Доля Тарасова, яка запалила свічечку його життя.

Shevchenko 03Він був поетом в час неволі,
Поетом доброти в засиллі зла.
Була у нього незвичайна доля,
Та доля Україною була.

У конкурсах змагалися учні 3(7) та 4(8) класів гімназії. Багато цікавого довідалися ми під час вікторини, пригадали основні події та дати життя Тараса Григоровича, а учні декламували напам’ять рядки його поезій. Образ великого Кобзаря став для нас близьким і рідним.
Серед восьми команд учасників журі визначило трьох переможців:
І місце – 3(7) – Б клас
ІІ місце – 4(8) – Б клас
ІІІ місце – 3(7) – В клас
Вітаємо команди!
Вшановуючи Кобзаря, вклоняємося до землі за його безсмертне слово!

Shevchenko 01

Shevchenko 02