Зустріч з дитячою письменницею

nicoy 01  20 лютого 2017 року, напередодні Міжнародного дня рідної мови, до Боярського НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня” завітала сучасна дитяча письменниця, педагог, лауреат Всеукраїнської премії „Гілка золотого каштану” Лариса Ніцой. Під час зустрічі з учнями початкової школи НВК, говорили про те, як народжуються сюжети для книжок, про тонкощі видавництва дитячої літератури, про те, що особливу увагу при верстанні книг автор приділяє ілюстраціям.

nicoy 05
З педагогами обговорили, як прищепити дітям любов до читання, як і ким складаються рейтинги найкращих літературних творів для дітей. А також про місце сучасної дитячої літератури у шкільних та освітніх програмах.

nicoy 03
Після завершення зустрічі, діти мали змогу придбати книжки Л.Ніцой та отримати автограф письменниці, а також поставити питання. Зустріч пройшла у дружній атмосфері.

nicoy 02

nicoy 04