Cвято Першого дзвоника у гімназії

2014 09 01 10   За традицією, на свято Першого дзвоника гімназисти, вчителі та батьки прийшли у вишиванках. Свято проходило в урочистій, надзвичайно патріотичній атмосфері. Цього року гімназійні лави поповнилися п'ятьма класами першачків.

Вісімдесят майбутніх випускників організували флешмоб "За єдину Україну!", а гімназисти-першокласники принесли солодощі для бійців АТО разом зі своїми листами.

Учнів та батьків привітали гості свята: заступник міського голови м. Боярки Горін Олександр Дмитрович та депутат міської ради Арчаков Андрій Миколайович.

Колектив гімназії та батьки учнів приєдналися до Всеукраїнської акції "1 вересня без квітів". Завдяки зекономленим на квітах коштах вдалося зібрати 33 тис. 341 грн. Організаційний комітет з питань координації надання допомоги військовослужбовцям АТО, їхнім родинам та тимчасовим переселенцям із зони АТО, створений в закладі, прийняв рішення направити частину коштів 11-ому територіальному батальйону Київщини, зокрема випускникам гімназії, які служать в ньому – Куценку Олександру та Черьомушкіну Дмитру.

Переглянути фотоматеріали