Свято Останнього дзвоника 2014

2914 05 26 14

30 травня 2014 року о 09 годині в Боярському НВК “Гімназія – ЗОШ I ступеня” розпочалося свято Останнього дзвоника.

Переглянути фотоматеріали.

На святі були присутні посадові особи:  Шандра Володимир Миколайович – голова Київської обласної державної адміністрації; Клокар Наталія Іванівна – директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації; Возний Сергій Олександрович – голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації;  Іскоростенський Анатолій Миколайович – заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації; Івашко Микола Миколайович – начальник управління освіти, молоді і спорту Києво-Святошинської районної державної адміністрації; Добрівський Тарас Григорович – Боярський міський голова. Коваленко Ганна – директор газети Боярської міської ради “Боярка - інформ”.

Голова КОДА Шандра Володимир Миколайович у вітальному слові відмітив, що 2014 рік є особливим для кожного українця, держави України та цілого світу. Адже відбулися події, що дають нам надії на європейське майбутнє України – швидке входження до ЄС, позитивні перспективи роз витку української економіки, бізнесу, а також, розвитку освіти та науки. Побажав випускникам правильно обрати життєвий шлях, тому що від них залежить майбутнє України.

Під час урочистої лінійки нагороджено переможців III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, переможницю II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та відзначено грошовими преміями голови КОДА; переможців районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів; відмінників; переможців інтерактивних конкурсів, творчих конкурсів та спортивних змагань. Всього нагороджено – 392 чол.