Педагогічні читання, присвячені 100-річчю від дня народження Сухомлинського

19 жовтня були проведені педагогічні читання, присвячені 100-річчю від дня народження Сухомлинського на тему: «Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського – невичерпне джерело ідей Нової української школи».
На початку заходу всі присутні переглянули фільм «Павлиський романтик», бібліотекар закладу Жицька Т.Г. презентувала книгу Сухомлинського, яка нещодавно вийшла друком, «Я розповім Вам казку».

Актуальність педагогічної спадщини дослідили і розкрили у своїх виступах вчителі колективу, а саме: Моськіна Л.Є. «Формування духовного світу учня в творчій спадщині В. Сухомлинського», Хмельницька Г.С. «Екологічний аспект педагогічної системи В. Сухомлинського», Щеголь В.М. «В.О. Сухомлинський і Нова українська школа», Боровик О.В. «Роль рідного слова у формуванні світогляду учнів», Асаєвич Н.М. «Професійний розвиток педагога у сучасному освітньому просторі (за педагогічною спадщиною Сухомлинського», Городецька В.С. «Особливості методів виховання за В. Сухомлинським», Дорош А.С «Використання ідей В. Сухомлинського під час організації здоров’язберігаючого навчання», Гажаман О.В. «Використання спадщини Сухомлинського в естетичному вихованні», Шпак О.М. «Формування читацької компетентності учнів на основі педагогічної спадщини В. Сухомлинського», Кожушна Т.В. «В. Сухомлинський і творчий розвиток дитячої особистості», Сушко С.М. «В. Сухомлинський – директор школи».

2018 sukhomlinsky 01

2018 sukhomlinsky 02          2018 sukhomlinsky 03