День добровольця

Добровольці0114 березня 2017 року у День українського добровольця до Боярського НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня” завітали гості – добровольці, які брали участь в подіях 2013-2017 рр. на сході України, представники громадської організації “Добровольці”. На уроках мужності та патріотизму, які проходили у гімназії, бійці поділилися досвідом щодо свого усвідомленого вибору, учні мали можливість поставили питання воїнам.

Під час зустрічі було переглянуто деякі відеоматеріали з фронту, які викликали різні емоції, як в учнів, так й у добровольців.
Головною виховною метою даного заходу було сприяння вихованню свідомого та відповідального покоління, патріотів своєї держави, гідних зростати й гартуватися у незалежній Україні.

Добровольці02

Добровольці03