3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

Диктант гімназійної єдності

Den movy 01Мова – духовний і найцінніший скарб нації. Кожен із нас повинен створити у своїй душі світлицю, у якій зберігатиметься цей скарб. Єдиною державною мовою нашої країни є українська. Наша мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для 45 мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей.
Уже традиційно 21 лютого до Міжнародного дня рідної мови у Боярському НВК «Гімназія – ЗОШ І ст.» відбувся Диктант гімназійної єдності.

Диктант – це дуже простий і доступний кожному жанр колективної творчості, бо він єднає усіх незалежно від віку, освіти, життєвого досвіду чи статусу, бо він дарує особливе відчуття причетності до творення спільної справи, змушує наші серця завмирати в унісон на кожному розділовому знакові. У актовій залі зібралась гімназійна родина, щоб об’єднатись навколо мови! Кожен, хто був присутній, мав нагоду засвідчити єдність з усіма, хто любить і шанує рідну мову, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків!

Den movy 03Сьогодні педагоги та гімназисти мали можливість писати диктант українською та польською мовами. Цього року текст диктанту був присвячений рідній українській землі.
Дякуємо тим, хто брав участь у заході, та запрошуємо усіх бажаючих долучитися до написання Диктанту гімназійної єдності наступного року!

Den movy 02

Den movy 04

Den movy 05

Joomla templates by a4joomla