3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

День української писемності та мови

03«Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити» (Василь Сухомлинський)
  День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця — письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історикаКиївської Русі, мислителя, ученого, ченця Києво-Печерськогомонастиря.

Літературно-музичне дійство на сцені, підготовлене учнями 6, 10-11 класів, змусило ще раз перегорнути трагічні сторінки історії мови, розкрило велич і невмирущість народного скарбу.

01Присутні мали можливість поглибити свої знання про становлення української мови з часів Київської Русі, прославлення її нашими геніальними поетами та письменниками: Іваном Котляревським, Тарасом Шевченком, Лесею Українкою, Іваном Франком.
Кожен присутній у залі відчув, яким неоціненним скарбом є наша українська мова!

04

02

Ну а найкращі знавці української мови показали своїз дібності у І етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови, який пройшов 9 листопада у стінах гімназії.

Joomla templates by a4joomla