Всесвітній день здоров’я

01   7 квітня 2016 року у Боярському НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня» відзначили Всесвітній день здоров’я. Було проведено «Веселі старти» між паралелями 3 та 4 класів початкової школи. Загалом у змаганнях брало участь майже 100 учнів та ще більше вболівальників. Учителі фізичної культури та тренери: Чорногрицька Т.О., Чорногрицький І.П., Бабурін С.В. та Бондаренко С.В. підготували цікаві естафети та рухливі ігри.

03

На уроках фізичної культури проведено бесіди «Попередимо цукровий діабет!», де учні ознайомилися із симптомами та запобіжною профілактикою цього захворювання.
    Профілактика та увага до нашого власного здоров’я є основною метою проведених у цей день акцій та заходів. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання! Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

02

05