Поезія — це завжди неповторність!

2016 04 12 04   12 квітня 2016 року у Боярському навчально-виховному комплексі «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» було проведено свято, приурочене Всесвітньому дню поезії. Уся історія людства показує, що поетичне слово іде поруч із людиною. З давніх-давен людина використовувала дар Божий – мову, щоб виразити свої емоції чи почуття.

Сьогодні вихованці закладу ще раз довели, що поезія може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні питання людини.

2016 04 12 01

2016 04 12 02

Присутні мали можливість послухати поезії Ліни Костенко, Василя Симоненка, Василя Стуса, Дмитра Павличка, Івана Франка, Лесі Українки, Бориса Олійника, Павла Тичини, Тараса Шевченка у виконанні учнів, були презентовані учнівські переклади поезій Йоганна Гете, Генріха Гейне, Віктора Гюго, Вільяма Шекспіра, Джорджа Байрона, декламувалась поезія й мовою оригіналу.

2016 04 12 03

А як чарівно звучить поезія, покладена на музику, що стала популярними піснями! У цьому ще раз нас переконали вихованці вокально-інструментального гурту.

2016 04 12 05
   Учні 7(11) класу під керівництвом учителя української мови та літератури Золотопер Світлани Вікторівни представили цікаві презентації-дослідження, проекти, присвячені Музі Поезії.

2016 04 12 06
   Дякуємо організаторові заходу вчителеві української мови та літератури Гелбутовській Тетяні Іванівні та учасникам за теплу атмосферу та чудово проведений час!
   Нехай бурхливе джерело поезії наповнює ваші серця безмежною блакиттю, дарує натхнення, гарний настрій та легкі рими!