Багатогранність таланту великого каменяра

2016 04 08 18 квітня учні та вчителі Боярського НВК «Гімназія – ЗОШ І ст.» зібрались у святковій залі, щоб відзначити 160 річницю від дня народження Івана Франка. Цього теплого весняного дня ми поринули у захоплюючу мандрівку життям і творчістю великого Каменяра.

Сторінками біографії…

Учні 1(5) – Г класу разом із вчителем української мови та літератури Межерицькою Г.П. підготували інсценізацію уривка з оповідання «Грицева шкільна наука». Глядачі змогли поринути в атмосферу життя сільської школи та впізнати себе у бешкетливих героях твору.

2016 04 08 2

2016 04 08 3

Повчальну історію «Фарбованого лиса» нам представили гімназисти з 2(6) – В класу та вчитель української мови і літератури Боровик О.В. Театралізована вистава нагадала, що ніколи брехня до добра не доводить.
Кажуть, що в людині все повинно бути прекрасним: тіло і душа. Саме такими є герої повісті І. Франка «Захар Беркут» Максим та Мирослава, і почуття, що існують між ними, теж є красивими та глибокими.
   Кирил Костаков, Дарина Морока та Вікторія Коновалова (учні 3(7) – Б класу) під керівництвом вчителя української мови і літератури Юрченко К.Ю. втілили на сцені образи Максима, Мирослави та грізного Тугара Вовка.

2016 04 08 4

2016 04 08 5   «Якби ти знав, як много важить слово…» – ці рядки з вірша Івана Франка, покладені на музику, прозвучали піснею у виконанні вокально-хореографічної студії «Перлинки», корівником якої є вчитель музичного мистецтва Шипка В.В.
   2016 04 08 6

Образ човна в безмежному бурхливому морі життя змальовано у філософській поезії Івана Франка «Човен». Цей вірш, покладений на музику, прозвучав у виконанні дівочого музичного гурту. Музичний керівник – Кучер В.В.

2016 04 08 7

Називаємо його Каменярем, який проклав рідному народові шлях у краще майбутнє. Називаємо його титаном праці, що високо підніс українське слово.
   І гордимося тим, що живемо у краю Великого Каменяра!