Літературна вікторина «Наша Леся»

6 квітня 2016 року, відзначаючи 145 річницю від дня народження Лесі Українки, учні 3(7) – А класу взяли участь у літературній вікторині «Наша Леся», яку підготувала та провела вчитель української мови та літератури Литвин Ілона Анатоліївна.

Напередодні колектив 3(7)-А класу разом із класним керівником побували у меморіальному музеї Лесі Українки у Києві, де поринули в епоху столітньої давнини, відчули атмосферу, в якій мешкала родина Косачів. Сім залів літературної експозиції розповіли гімназистам про життєвий і творчий шлях Лесі Українки, про родини Драгоманових і Косачів, коло друзів та однодумців поетеси.

Вікторина була весела, цікава, захоплююча, команди скористалися інформацією, отриманою в музеї, а також здобутою самостійно. Наприкінці вікторини учні представили власні презентації, присвячені життєвому та творчому шляху письменниці, декламували власні вірші.

Бажаємо учням успіхів у здобутті нової інформації та перемог!

2016 04 06b

2016 04 06a