Наша Леся

Кожним словом, кожним променем думки,

кожним болем своїм живе в душі нашого народу людина,
що ім’я їй — Леся Українка.
Олесь Гончар

У Боярському навчально-виховному комплексі «Гімназія – ЗОШ І ступеня» вшанували пам'ять Лесі Українки. Учні 6(10) класів та вчителі української мови та літератури Кислашко М.В., Очеретько Н.В., Словецька Т.В., Межерицька Г.П. представили до уваги літературно-мистецьку композицію «На шлях я вийшла ранньою весною». Глядачі поринули у pізноманітно багатий, яскpаво індивідуальний, емоційно піднесений світ поезій Лесі Українки, насолодились художнім словом, грою, збагатилися духовно.

Учні 1 (5)-А класу, відзначаючи 145 річницю від дня народження Лесі Українки, 17.03.16 разом із учителем української мови та літератури Верещакою О.Г. відвідали меморіальний музей Лесі Українки у Києві, де поринули в епоху столітньої давнини, відчули атмосферу, в якій мешкала родина Косачів.
Сім залів літературної експозиції розповіли гімназистам про життєвий і творчий шлях Лесі Українки, про родини Драгоманових і Косачів, коло друзів та однодумців поетеси.
А наступного дня учні взяли участь у літературній вікторині «Наша Леся», де змогли скористатися інформацією, отриманою в музеї, а також здобутою самостійно. Наприкінці вікторини учні декламували вірші поетеси. Найкращі декламатори виступлять на загальногімназійному конкурсі, присвяченому Дню поезії.

2016 03 17 Lesya1

2016 03 17 Lesya22016 03 17 Lesya32016 03 17 Lesya42016 03 17 Lesya52016 03 17 Lesya6