Шевченківська весна-2016

В дні перемог і в дні поразок,2016 03 09 a

В щасливі дні і в дні сумні

Іду з дитинства до Тараса,

Несу думки свої земні

Традиція вшановувати пам’ять Тараса Шевченка в березні у Боярському НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» має свою давню історію. Кожен гімназист може пізнати й осягнути «свого» Шевченка.
У рамках проведення шевченківських днів, 3 березня у Боярському НВК «Гімназія – ЗОШ І ст.» відбувся КВК між учнями 3(7) – Б класу.

2016 03 09 b
Змагання особливе, бо в їхньому житті – перше. Тим паче, що й змагання не таке собі, а

– шевченківське! Відповідальність яка!

2016 03 09 c

Проте учні на високому рівні показали знання творчості Великого Кобзаря, дізналися про невідомі напрями літературної діяльності письменника, розширили свої знання про життєвий та творчий шлях Т. Г. Шевченка, а також проявили свої артистичні вміння.
Присутнім сподобалося змагання, усі подарували один одному приємні хвилини спілкування, а команди отримали щирі оплески та перші дипломи.2016 03 09 d

2016 03 09 e!