Пам’яті героїв присвячується…

2016 02 22 02

20 лютого 2016 року у День пам’яті героїв Небесної Сотні у Боярському НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня” відкрито виставку дитячих малюнікв “Пам’яті героїв присвячується…”.

У заході взяли участь вихованці студії образотворчого митстецтва НВК “Дивоцвіт” під керівництвом О.Ф.Прокопенко. Інсталяцію до виставки прикрашає прапор, який був переданий із зони АТО бійцями полку “Айдар” учням гімназії. Було проведено радіолінійку, під час якої вшановано пам’ять загиблих на Майдані. У цей день на хвилях гімназійного радіо лунала пісня “Плине кача”.

2016 02 22 01

Тижнем раніше силами учнів, батьків та вчителів НВК було зібрано та передано в зону АТО посилки з продуктами шкарпетками та медикаментами. Разом із цим діти подарували воїнам свої малюнки, вірші та листи.

2016 02 22 03

Подібні заходи сприяють вихованню в учнів любові до Батьківщини та патріотизму.