1 вересня

1 вересня – це день, що живе у пам’яті кожної людини. Цього року День Знань був особливий для учнів Боярського НВК «Гімназія – ЗОШ I ступеня», адже на свято завітав «Сніданок з 1+1». Під час лінійки відбулося пряме включення на телеканалі 1+1.

Цей день завжди урочистий і хвилюючий для кожного учня, а особливо для 178 першокласників Боярського НВК, бо саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку. Найтепліші вітання 54 випускникам, для яких цього року востаннє пролунав перший дзвоник.

 

Бажаємо вам бути наполегливими, повною мірою проявити свої здібності та підкорити нові вершини знань, досягти омріяної мети. Щирі вітання учням перших гімназійних класів, які поповнили нашу велику і дружню родину. Особливі слова подяки – педагогам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Шановні батьки, нехай цьогорічний першовересень несе добрий настрій у ваші оселі! Зі святом, дорогі друзі!