3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

Загальногімназійна конференція «Нова українська школа – синергія зусиль»

2018 Rada 090215 вересня 2018 року відбулася загальногімназійна конференція «Нова українська школа – синергія зусиль», на якій були присутні представники батьківської громадськості, учнівського колективу, педагогів закладу. У ході конференції ознайомились із результатами роботи закладу в минулому навчальному році, розглянуто завдання на поточний навчальний рік, прослухано звіт бухгалтера благодійного фонду, схвалено Положення про порядок користування мобільними телефонами та іншими ґаджетами під час освітнього процесу.

Детальніше...

День здоров'я та спорту - 2018

2018 Den Zdorov 10Вже стало традицією Боярського НВК «Гімназія – ЗОШ I ступеня» в другу суботу вересня проводити День здоров’я, присвячений Дню фізичної культури і спорту в Україні.
8 вересня гімназійна площа зібрала учнів 1(5)-х – 4(8)-х класів, які перед початком змагань презентували свої команди. Цікавими були показові виступи клубу таеквондо «Максимус» та клубу спортивного черлідингу «Актив Чер».

Детальніше...

ДПА з української мови в 5 (9)-х класах

2018 DPA 0130 травня 2018 року відбулась державна підсумкова атестація з української мови учнів 5(9) класів гімназії. Доброю традицією стало обрання тексту диктанту першокласницею. І сьогодні учениця 1-Д класу Турло Полінка обрала для гімназистів текст диктанту шляхом жеребкування.
Вітаємо учнів із першим іспитом, бажаємо успіхів!

Детальніше...

День вишиванки в Боярському НВК "Гімназія - ЗОШ І ст."

Vyshyvanka 01Для українців вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне і святе, символ, що несе в собі духовне багатство, мудрість поколінь і визначає ідентичність нації.
Учні, вчителі та весь персонал Боярського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" долучилися до Всесвітнього Дня вишиванки.
Переглянути фото

 

День безпечного Інтернету в 2018 році

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. 

Детальніше...

В 2018 році День вишиванки припадає на 17 травня

Запрошуємо гімназистів долучитися до поки ще не офіційного і відносно нового народного свята, що сприяє єдності всього багатонаціонального українського народу.
Нехай цей день принесе тільки позитив і гарний настрій!

Joomla templates by a4joomla