3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

День Наума 2018

2018 Naum 0214 грудня, в день пам’яті Святого пророка Наума – помічника і покровителя розуму, доброчинства та знань, в гімназійній родині відбулося велике традиційне свято – свято розумників і розумниць, обдарованих і неперевершених, найкращих учнів та вчителів гімназії.

Пишаємося та бажаємо нових здобутків!

Переглянути фото

 

Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору

2018 golod 01У суботу, 24 листопада Україна відзначає День пам'яті жертв Голодомору – мільйонів загиблих в результаті штучного голоду селян радянської України, знищених сталінським режимом у 1932-1933 роках. Читати більше

Цього року гімназисти запалили свічки пам'яті, переглянули фільм "Час темряви", поспілкувалися з режисером Богданом Гнатюком та місцевими громадськими діячами.

 

Детальніше...

"НУШ. Починаю з себе" - тренінг для класних керівників

2018 Trening 01"Нова українська школа. Починаю з себе" - тренінг для класних керівників, який був проведений психологічною службою НВК. Позитив, приємне неформальне спілкування, новий досвід.

 

 

 

   

Детальніше...

Педагогічні читання, присвячені 100-річчю від дня народження Сухомлинського

19 жовтня були проведені педагогічні читання, присвячені 100-річчю від дня народження Сухомлинського на тему: «Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського – невичерпне джерело ідей Нової української школи».
На початку заходу всі присутні переглянули фільм «Павлиський романтик», бібліотекар закладу Жицька Т.Г. презентувала книгу Сухомлинського, яка нещодавно вийшла друком, «Я розповім Вам казку».

Детальніше...

Випробування джури - 2018

2018 dzhura 0112 жовтня на паралелі 4(8) – х класів було проведено історично-спортивне свято «Випробування джури» до дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня козацтва, Дня захисника України.
Гімназисти підготували театралізовані виступи команд-куренів. У веселому, патріотичному, піднесеному настрої юні джури змагалися і випробовували сили у різних конкурсах: «Лава на лаву», «Влучний стрілок», «Козацька сила» тощо. 

Детальніше...

Загальногімназійна конференція «Нова українська школа – синергія зусиль»

2018 Rada 090215 вересня 2018 року відбулася загальногімназійна конференція «Нова українська школа – синергія зусиль», на якій були присутні представники батьківської громадськості, учнівського колективу, педагогів закладу. У ході конференції ознайомились із результатами роботи закладу в минулому навчальному році, розглянуто завдання на поточний навчальний рік, прослухано звіт бухгалтера благодійного фонду, схвалено Положення про порядок користування мобільними телефонами та іншими ґаджетами під час освітнього процесу.

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla