3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

"Живий ланцюг" до Дня Соборності України

2019 Zluka 0322 січня учнів та вчителів БАЛ "Гармонія" об'єднав «Живий ланцюг». Акція присвячена Дню Соборності України.

В цей день у 1919 році відбулося об’єднання ЗУНР та УНР в одну державу, яке продемонструвало прагнення українського народу до соборності.  У тексті Акта Злуки утверджувалось: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Україна) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

Україна Єдина!

День Наума 2019

2019 Naum 0514 грудня, в день пам’яті Святого пророка Наума – помічника і покровителя розуму, доброчинства та знань, в гімназійній родині відбулося велике традиційне свято – свято розумників і розумниць, обдарованих і неперевершених, найкращих учнів та вчителів гімназії.
Пишаємося та бажаємо нових здобутків!
Нехай Наум наводить кожного учня ліцею на ум!

Детальніше...

Новорічний ярмарок

2019 yarm 01Миколай творить дива!
Команда Destination Imagination Ukraine Боярського академічного ліцею "Гармонія" в дії!  Ярмарок пройшов з новорічних настроєм та команда майже зібрала кошти для вирішення Технічного виклику - команда заробила 4413 грн.

Неймовірна подяка дітям та батькам за підготовку, готовку), вкладені кошти. У нашому ліцеї найкращі діти, і у них є найкращі батьки!

Детальніше...

Година Коду - 2019

2019 Kod 01Традиційно на початку грудня ліцеїсти долучаються до Всесвітнього освітнього заходу «Година Коду» (Hour of Code).
"Година Коду" - це освітній проект, створений для демонстрації можливостей навчитися основам кодування незалежно від віку, соціального стану чи знань. Метою проекту є залучення десятків мільйонів учнів по всьому світу до занять з програмування.
Вирішуючи завдання, ліцеїсти використовувати алгоритмічні структури (цикли, повторення, розгалуження) та реалізовували навички кодування, вивчені на уроках інформатики.
«Година Коду» - ідеальний спосіб розширити знання дітей в області програмування.

Детальніше...

#всеукраїнськийтижденьправа

2019 Pravo kvest 01Знайомство з правами та обов'язками, роботою детектива, наукою-токсикологією для учнів 4-Є класу відбулося під час гри-квесту "Подорож у країну Права". Інструкторами станцій були ліцеїсти 10-Д класу. Діти отримали позитивні емоції та нові знання, що знадобляться їм у подальшому житті.

 

 

Детальніше...

«Обережно, булінг!»

2019 Buling 02Відбулася  зустріч інспектора ювенальної превенції з учнями 10-Г класу Боярського академічного ліцею «Гармонія» на базі  Центральної районної бібліотеки для дітей.  Малій Катерина Володимирівна провела превентивну бесіду з учнями на тему: «Обережно, булінг!». Зустріч пройшла в дружній бесіді з переглядом відеороликів.

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla