3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

Семінар-практикум "Готуємо учнів до ЗНО"

2019 seminar filog 0116 жовтня на базі БАЛ "Гармонія" відбувся районний семінар-практикум для вчителів української мови та літератури за темою: "Готуємо учнів до ЗНО".
Учителі української мови та літератури закладу презентували свій досвід підготовки учнів до ЗНО, провели майстер-класи, учасниками яких були вчителі-філологи Києво-Святошинського району.
Організаторами районного семінару-практикуму розроблені методичні рекомендації відповідно до теми. Кожен учасник семінару-практикуму до свого педагогічного доробку отримав досвід учителів ліцею "Гармонія".

Детальніше...

Випробування джури - 2019

2019 Dzhura 0414 жовтня – особливий день: Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва, День УПА, День захисника України. Це – найголовніше осіннє українське свято.
З нагоди свята в ліцеї «Гармонія» було проведено історично-спортивний патріотичний захід «Випробування джури - 2019». Ліцеїсти 8-х класів змагались у знанні історії козацтва, традицій українського народу, брали участь у спортивних індивідуальних та командних змаганнях.
Наші козаки показали себе сильними, мужніми, витривалими та розумними. Поринувши у козацькі часи, джури із захопленням готувались до свята, брали участь у змаганнях і, не дивлячись на результат, лишились задоволеними. Діти усвідомили, що козацтво – унікальна сторінка національної ідентичності українського народу.
Слава Україні!

Детальніше...

День фізичної культури і спорту в ліцеї

2019 Den sportu 067 вересня до Дня фізичної культури і спорту в Боярському академічному ліцеї «Гармонія» відбулися спортивні змагання, учасниками яких стали учні 5-7 класів.
Ліцеїсти представили свої команди та позмагались в наступних видах спорту: легка атлетика, перетягування канату та спортивні конкурси.
В результаті запеклої боротьби переможцями серед своїх вікових категорій стали учні 5-В, 6-Г, 7-В класів. Бажаємо всім учасникам цього цікавого заходу щастя, здоров’я, наснаги та нових спортивних досягнень! Переглянути таблицю результатів 

Детальніше...

Вітаємо з початком навчального року! Нам 20 років!

2019 1 Veres 02Цьогорічне 1 вересня є особливим для всієї родини Боярського академічного ліцею «Гармонія».

Саме сьогодні ми святкуємо 20 років від дня створення нашого навчального закладу.

На свято завітали гості: голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Рогова, в.о. голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Артем Кошик, начальник відділу освіти Києво-Святошинської РДА Микола Івашко.
Ліцейна родина поповнилась 235 першокласниками, знайомство зі школою для яких розпочалось весело та пізнавально з креативного квесту «Ми – першокласники!».
Михайло Бно-Айріян звернувся до одинадцятикласників з побажаннями успіхів та упевнених кроків до поставленої мети, а також подякував вчителям ліцею за результативну роботу. Переглянути фото

Детальніше...

"Каннський фестиваль" - 2019

2019 vypusk 0327 червня 86 випускників Боярського академічного ліцею "Гармонія" разом з батьками, вчителями та іншими  гостями потрапили на Каннський фестиваль. Наші успішні ліцеїсти отримали пальмову гілку та свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Щиро вітаємо випускників та бажаємо реалізації їхніх задумів!

Переглянути фото

Урочисте вручення свідоцтв про освіту випускникам 5(9)-х класів ліцею

2019 VYPUSK 9 0114 червня актова зала ліцею зібрала дев'ятикласників, їх наставників та батьків з нагоди урочистого вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти. 128 учнів отримали свій перший документ, який засвідчує їх наполегливу працю протягом цілих 9-ти років. Бажаємо дітям гарного літнього відпочинку та радо чекатимемо на своїх десятикласників!

Переглянути фото

Joomla templates by a4joomla