3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

ДПА з української мови в 5(9)-х класах

дпа0130 травня 2017 року відбулась державна підсумкова атестація з української мови учнів 5(9) класів гімназії. Доброю традицією стало обрання тексту диктанту першокласницею. І сьогодні учениця 1-Д класу Пащенко Олександра обрала для гімназистів текст диктанту шляхом жеребкування.
Вітаємо учнів із першим іспитом, бажаємо успіхів!

Підняття Державного Прапора України та Прапору Євросоюзу

evro01

 

13 травня 2017 року у Боярському НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня” відбулась урочиста подія – підняття Державного Прапора України та Прапору Євросоюзу з нагоди ухвалення Радою Європейського Союзу рішення про надання Україні безвізового режиму. Вперше на площі гімназії лунав гімн Євросоюзу!    

Детальніше...

День добровольця

Добровольці0114 березня 2017 року у День українського добровольця до Боярського НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня” завітали гості – добровольці, які брали участь в подіях 2013-2017 рр. на сході України, представники громадської організації “Добровольці”. На уроках мужності та патріотизму, які проходили у гімназії, бійці поділилися досвідом щодо свого усвідомленого вибору, учні мали можливість поставили питання воїнам.

Детальніше...

Я відкриваю Шевченка

Shevchenko 04Традиційно місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія, поета Тараса Шевченка.
«Я відкриваю Шевченка» – так називалась літературна вікторина, присвячена 203-й річниці від Дня народження Великого Кобзаря, що відбулась 10 березня у затишній залі Боярського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня».

Детальніше...

Диктант гімназійної єдності

Den movy 01Мова – духовний і найцінніший скарб нації. Кожен із нас повинен створити у своїй душі світлицю, у якій зберігатиметься цей скарб. Єдиною державною мовою нашої країни є українська. Наша мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для 45 мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей.
Уже традиційно 21 лютого до Міжнародного дня рідної мови у Боярському НВК «Гімназія – ЗОШ І ст.» відбувся Диктант гімназійної єдності.

Детальніше...

Зустріч з дитячою письменницею

nicoy 01  20 лютого 2017 року, напередодні Міжнародного дня рідної мови, до Боярського НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня” завітала сучасна дитяча письменниця, педагог, лауреат Всеукраїнської премії „Гілка золотого каштану” Лариса Ніцой. Під час зустрічі з учнями початкової школи НВК, говорили про те, як народжуються сюжети для книжок, про тонкощі видавництва дитячої літератури, про те, що особливу увагу при верстанні книг автор приділяє ілюстраціям.

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla