Психологічна служба Боярського НВК « Гімназія – ЗОШ І ст.»

Психологічна служба закладу послідовно вибудовує свою роботу відповідно до нових вимог сучасної освіти обдарованої дитини та надає необхідну професійну допомогу учням, вчителям, класним керівникам та батькам. Допомагає визначити форму та зміст діяльності задля забезпечення гармонійного розвитку дитини з урахуванням її можливостей, унікальності та самобутності.
Усі форми нашої роботи мають інноваційний характер та будуються на основі доброзичливості та довіри у тісному співробітництві з усіма учасниками педагогічного процесу.
Девіз нашої роботи:

DIXI ET ANIMAM LEVAVI

Висловись та полегши душу!

Основна парадигма нашої роботи – це психологічний супровід навчально - виховного процесу:

• Просвітницька робота. Година психолога.
  • Групова та індивідуальна розвивальна робота з учнями.
  • Консультування учнів, батьків, вчителів.
  • Профконсультаціі щодо вибору профілю навчання (за результатами діагностування учнів).
  • Психологічне обстеження різних сфер навчання учня.

На сьогодні психологічна служба налічує чотири працівника:
Соціальний педагог – Лещенко Зоя Миколаївна.
Практичний психолог гімназії – Степанець Наталья Василівна.
Практичний психолог початкової школи – Дворова Наталія Анатоліївна.
Логопед початкової школи – Курбатова Аліна Ігорівна.

Працівники психологічної служби в роботі керуються етичним кодексом психолога та дотримуються психологічної етики. Вони працюють з різними віковими групами дітей і будуть раді надати Вам професійну інформацію з будь-якого питання.

Звертайтесь - і отримуйте відповідь!

Графік роботи консультативного кабінету психологічної допомоги:

Понеділок: Кабінет соціального педагога та практичного психолога, № 411-а, 08.30-10.30

Лещенко Зоя Миколаївна

Понеділок: Кабінет психолога, №412Б, 10.30-12.30
Степанець Наталя Василівна

Понеділок: Кабінет психолога, №412А, 13.00-15.00
Дворова Наталія Анатоліївна

*Інші дні – за попередньою домовленістю за персональними телефонам

Правова та профілактична робота

Правова та профілактична робота працівників сектору кримінальної міліції у справах дітей Києво-Святошинського РВ ГУМВС України в Київській області з учнями Боярського НВК “Гімназія – ЗОШ І cт.”
Оперуповноважений СКМСД капітан міліції Грубюк Софія Вікторівна
Графік роботи: Понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00
За адресою: Києво-Святошинський районний відділ м. Боярка, вул.Хрещатик, 88, каб.№ 219
Телефон ( 04598 ) 40-202