Вітаємо команду «Вітрила»!

vitryla0118-20 червня на базі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів – центр реабілітації» відбувся II (обласний) етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Всього в заході взяли участь 37 команд Київської області. Києво-Святошинський район представляли вихованці Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва рій «Вітрила», який працює на базі Боярського НВК «Гімназія – ЗОШ I ступеня».

Протягом трьох днів було проведено 9 конкурсів, а саме: «Впоряд», творчо-мистецький «Ватра», «Смуга перешкод», стрільба з пневматичної зброї, надання першої долікарської допомоги «Рятівник», інтелектуальна гра-вікторина «Відун», «Таборування», «Топографія», гра-квест «Пластун».

vitryla02В результаті запеклої, нелегкої боротьби рій «Вітрила» отримав нагороди у трьох номінаціях: II місце у творчо-мистецькому конкурсі «Ватра», II місце у конкурсі з надання першої долікарської допомоги «Рятівник» - Шапран Анастасія, III місце у конкурсі стрільби з пневматичної зброї – Новіченко Олександр.
Вітаємо команду, бажаємо успіхів у майбутньому році!

vitryla03

vitryla04