Вітаємо ДЮП "FIRE"!

Fire 2017 02  11 травня 2017 року у місті Обухів відбувся фінальний етап Київської області Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних, у якому взяли участь учні Боярського НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня” у складі команди “FIRE”, які представили Києво-Святошинський район. Цим змаганням передував І відбірковий етап Київської області, який учні гімназії успішно подолали, потрапивши у трійку найкращих команд серед 16-ти представлених!

У фіналі взяли участь 7 команд, серед яких представники м. Бровари, м. Переяслав-Хмельницький, Ірпінська ЗОШ №13, команда “Екстрим” з Вишгородського району, учні ЗОШ №5 з м. Біла Церква та команда “Спалах” з м. Тараща.

Fire 2017 04Учасники фестивалю представили свої візитки та домашні завдання на задану тему. Методом жеребкування кожна команда отримала також завдання намалювати та захистити плакат – соціальна реклама на тему безпеки життєдіяльності людини.

Fire 2017 01Виступи команд були веселими, музичними та неповторними. У цій грі команда “FIRE” виборола почесне ІІ місце, поступившись команді “101 пароль відважних” з міста Біла Церква. Професійне та компетентне журі відзначило стильний та запальний виступ нашої команди.

Fire 2017 03
Ми вітаємо учасників команди “FIRE” - Шапран Анастасію, Онищенко Анну, Грамму Святослава, Бреуса Ігоря – учнів 5(9)-В класу, Асаєвич Ірину – ученицю 4(8)-В класу, Барабаша Даниїла – учня 5(9)-Б класу, та Солоненко Аліну – ученицю 6(10)-Б класу! А також, вітання та слова подяки керівникам команди – Бойко Наталії Василівні, Кучеру Віктору Васильовичу та хореографам – Двораку Андрію Вікторовичу та Сушиліну Олександру Валентиновичу! Бажаємо нових перемог та творчих злетів!!!