Школа "BEBRAS" у Львові

01   З 20 жовтня по 26 жовтня 2016 року в м.Львові працювала Всеукраїнська навчальна школа з програмування для переможців конкурсу "Бобер-2015", які мають високі досягнення на олімпіадах з інформатики та інформаційних технологій.
   Від Київської області в школу були запрошені 2 учні Боярського НВК "Гімназія - ЗОШ І ст." Немченко Катерина (11-В клас) та Крук Назар (10-Б) та керівник команди -  вчитель інформатики Немченко Н.М.

Програма Школи передбачала щоденні заняття з програмування, які проводилися у першій половині дня (з 10 по 14 години).
   Окрім занять, поїздка до Львова запам'ятається екскурсіями (Личаківське кладовище, Cобор Cвятого Юра, центр міста, Королівські зали, Cобор Петра та Павла, копальня кави, шоколадна, прянична та карамельна майстерні, софтверна компанія ELEKS). Учні також відвідали оперету "Сільва" в Національному академічному театрі ім. М.Заньковецької.

В рамках Школи проводилися інтелектуальні змагання. За результатами двох турів команда у складі Київської, Запорізької областей і представника Львівської області зайняла перше місце та була нагороджена подарунками та солодким призом.

Переглянути фотоальбом