Науково-практичний семінар учителів географії та економіки

18 лютого 2016 року на базі Боярського НВК «Гімназія – ЗОШ I ступеня» відбувся районний науково-практичний семінар учителів географії та економіки з теми: «Інтеграція географічних та економічних знань як запорука якості освіти».

2016 02 18 04 seminar

Директор гімназії Світлана Миколаївна Сушко привітала учасників заходу та побажала плідної співпраці.

2016 02 18 02 seminar

2016 02 18 01 seminarУчителі географії Кучеренко Н.А. та економіки Сатанівська В.І. організували роботу науково-практичного семінару у формі круглого столу «Україна і світ», акцентуючи увагу присутніх на позитивних економічних змінах в Україні за останні роки. Залучили до роботи учнів профільних груп.

Учні 5(9)Б класу під керівництвом Желінської В.І. продемонстрували фрагмент позакласного заходу «Фестиваль народів світу. Австрія»

2016 02 18 05 seminar

Проведення предметних семінарів є корисним для підвищення фахового рівня педагогів та обміну досвідом.