3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

Вітаємо команду «Вітрила»!

vitryla0118-20 червня на базі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів – центр реабілітації» відбувся II (обласний) етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Всього в заході взяли участь 37 команд Київської області. Києво-Святошинський район представляли вихованці Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва рій «Вітрила», який працює на базі Боярського НВК «Гімназія – ЗОШ I ступеня».

Детальніше...

9 травня в країнах світу

9 truvnyaЯк відзначають цю дату в інших частинах світу, зокрема у Європейському союзі, територія якого була одним із найважливіших театрів бойових дій? Святкують як у Росії чи оплакують втрати, а можливо взагалі для них цей день проходить непоміченим, і яке значення політики та громадяни цих країн вкладають у нього?

Докладніше читати в матеріалі? підготовленому Віталієм Огієнком на сторінках сайту radiosvoboda.org

8 травня - День пам'яті та примирення

8 Travnya

Україна та весь світ вшановує у цей день воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни.
Приєднуйся до акції - прикріпи червоний мак, як символ пам’яті полеглих у війні та вияв нашої поваги до тих, хто знищив нацизм.
Як зробити мак самостійно

Семінар-практикум для бібліотекарів

2017 bibl 0123 листопада 2017 року в бібліотеці Боярського НВК «Гімназія-ЗОШ 1 ступеня»  відбувся семінар-практикум для шкільних бібліотекарів Києво-Святошинського району на тему «Упровадження універсальної десяткової класифікації  у практику роботи освітянських бібліотек». 

З привітальним словом до  учасників семінару звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Віра Михайлівна Щеголь, яка побажала всім плідної співпраці.

Детальніше...

Науково-практичний семінар

2017 seminar21 0121 вересня 2017 року на базі Боярського НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня” відбувся науково-практичний семінар “Особливості організації освітнього середовища в умовах впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти”.

 

Детальніше...

Вітаємо ДЮП "FIRE"!

Fire 2017 02  11 травня 2017 року у місті Обухів відбувся фінальний етап Київської області Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних, у якому взяли участь учні Боярського НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня” у складі команди “FIRE”, які представили Києво-Святошинський район. Цим змаганням передував І відбірковий етап Київської області, який учні гімназії успішно подолали, потрапивши у трійку найкращих команд серед 16-ти представлених! 

Детальніше...

Гімназія долучається до Всеукраїнської програми для шкіл SPARE ENERGY HUB

01

  23 листопада Коваленко Л.С. для класних керівників проведено тренінг «Ефективне енергозбереження» в рамках проекту SPARE Energy hub.
   Питання енергозбереження та протидії зміні клімату є надзвичайно актуальними в наш час, тому розуміння важливості цих проблем, перші кроки щодо їх вирішення потрібно розпочинати зі школи.

Детальніше...

Школа "BEBRAS" у Львові

01   З 20 жовтня по 26 жовтня 2016 року в м.Львові працювала Всеукраїнська навчальна школа з програмування для переможців конкурсу "Бобер-2015", які мають високі досягнення на олімпіадах з інформатики та інформаційних технологій.
   Від Київської області в школу були запрошені 2 учні Боярського НВК "Гімназія - ЗОШ І ст." Немченко Катерина (11-В клас) та Крук Назар (10-Б) та керівник команди -  вчитель інформатики Немченко Н.М.

 

 

Детальніше...

Cемінар заступників директорів з НВР

02   «Педагоги не можуть успішно когось учити, якщо в цей же час ретельно не вчаться самі» - саме під таким гаслом 12 жовтня відбувся районний семінар для заступників директорів з НВР «Структура науково-методичної роботи закладу, спрямована на вдосконалення професійного рівня вчителів» на базі Боярського НВК «Гімназія – ЗОШ I ступеня».

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla