Визначено строки проведення учнівських олімпіад

МОН України оприлюднило наказ «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» від 19.08.2016 № 1006.
Відповідно до наказу, у новому навчальному році будуть проведені Всеукраїнські учнівські олімпіади з української мови та літератури, англійської, німецької, французької мов, історії, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики, правознавства, економіки, інформаційних технологій, трудового навчання, польської мови та літератури, молдовської мови та літератури, болгарської мови та літератури, румунської мови та літератури, мови іврит, російської мови та літератури, новогрецької мови та літератури, угорської мови та літератури.

Олімпіади та турніри відбудуться у три етапи: I етап - y жовтні 2016 року, II етап - у листопаді-грудні 2016 року, III етап - у січні-лютому 2017 року