Список дітей, зарахованих до 1 класу початкової школи

Переглянути наказ про зарахування

Список учнів, переведених до наступних класів ліцею

Переглянути список

Рішення про перейменування Боярського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" у Боярський академічний ліцей "Гармонія"

Зі святом, педагоги, з Всесвітнім днем учителя!

Уже традиційно, 5 жовтня за ініціативою ЮНЕСКО у всьому світі відзначається Всесвітній день вчителя. Читати більше
В Україні в цьому році День вчителя припадає на 7 жовтня – у першу неділю жовтня
Вчитель завжди був і є взірцем високої духовної сили, ерудиції, інтелігентності, творчого горіння!

Бажаємо всім педагогам гімназії професійних і творчих удач, терпіння, оптимізму, звершення всього задуманого, міцного здоров'я і щастя!

Cписок учнів, переведених до наступних класів гімназії

Переглянути список

До уваги педагогічних працівників!

Інформуємо Вас про те, що 13 лютого 2017 року почав функціонувати освітній онлайн-проект “Публічне обговорення для базової середньої освіти”. Міністерство освіти і науки України розпочинає публічне обговорення навчальних програм для 5-9 класів на соціальній платформі Ed-еra.
У Міністерстві наголошують на прагненні зробити навчальні програми більш зрозумілими і наближеними до вікових особливостей дітей та сучасного життя.
Також у МОН вважають за необхідне:

• розвантажити програми від обтяжливої інформації та застарілих підходів;
  • залучити до роботи над оновленням змісту освіти небайдужих освітян, експертів і батьків.

Просимо Вас долучитися до публічного обговорення щодо оновлення змісту програм для учнів 5-9 класів.
Детальну інформацію про проект і програми можна отримати за посиланням https://www.ed-era.com/mon59 .