3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

Тест: Чи до снаги вам шкільна програма?

logo svoboda   Новий навчальний рік у розпалі, але суперечки навколо змін у шкільній програмі не вщухають. Особливо це стосується змін у програмі наймолодших – першачки тепер матимуть нову систему оцінювання й нові вимоги до предметів. Ми пропонуємо вам пройти тест, який покаже, чи дійсно шкільна програма занадто складна для дітей? Чи може програма насправді дуже легка й потрібно її ускладнювати? Тож, перевірте, до якого класу сучасної школи вас могли б взяти. Пройти тест 

Година Землі 2016

    WWF знову запрошує українців приєднатися до Години Землі! Ця кампанія щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети. 19 березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину вимикають світло в домівках та на робочих місцях.

    Щоб підтримати кампанію, в темряву поринуть сотні знакових спорудах на кшталт Ейфелевої вежі та Сіднейської опери. Кожен може приєднатися до акції, щоб таким чином висловити свою підтримку всесвітньому природоохоронному рухові. Цього року Година Землі в Україні запускає Естафету добрих справ, до якої приєднується багато відомих людей країни, аби надихнути інших робити добро для Планети.

Джерело

Додаткову інформацію можна отримати за посиланнями:
Година Землі 2016: http://wwf.panda.org/eh16

Година Землі 2016: відео - дивіться та приєднуйтесь

Історія Години Землі: http://wwf.panda.org/uk/campaigns/eh16/eh_history/

Як можна долучитися до Години Землі: http://wwf.panda.org/uk/campaigns/eh16/support/

Освіта в Канаді - 2016

21 лютого 2016 р. в м. Київ (бульвар Т.Шевченка, 30, готель Хілтон) з 13.00 до 18.00 відбудеться виставка «Освіта в Канаді 2016» в якій приймуть участь провідні університети, коледжі, мовні школи визнані урядом Канади..
Реєстрація здійснюється на сайті: http://www.fair.educanada.com.ua

докладніше

Обираємо професію

   Люди змінюють професії. У наш час цим фактом нікого не те, що не налякаєш, а навіть не здивуєш. Причини зміни професій можуть бути самими різними, хоча, якщо розібратися, на пошуки іншої роботи (чи іншого виду діяльності) людей штовхає одне - незадоволеність. І, якщо незадоволеність ця викликана недостатньою зарплатою, повільним просуванням по службі або склочним колективом, то вирішення проблеми видається цілком реальним і обходиться, як правило, "малою кров'ю".
   Набагато гірше, коли людина, пропрацювавши багато років в одній сфері, нарешті переконується в тому, що знаходиться не на своєму місці, і починає пошук того, заради чого варто було б жити.

Читати повністю (рос.)

5 бесплатных онлайн-ресурсов, чтобы попрактиковать английский с носителем

Помните британца Метью Йолденса, который свободно говорит на девяти языках? Один из его советов для тех, кто хочет выучить иностранный язык, – найти себе языкового партнера для постоянной практики языка. Идеально, если это будет еще и носитель языка. Где его найти? В Сети есть множество  сайтов, созданных специально для поиска языкового партнера для изучения английского или любого другого языка. Мы составили подборку наиболее популярных ресурсов.

Джерело

9 способів пошуку інформації в Google, про які не знають 96% користувачів

1. Візьміть вислів або слово у лапки, і Google шукатиме веб-сторінки, де є саме такий вислів.

2. Щоб знайти цитату, в якій пропущене слово, візьміть усю цитату в лапки, а замість пропущеного слова поставте зірочку *. Цитата відшукається зі забутим словом.

3. Як  знайти будь-які з кількох слів: Просто перерахуйте усі варіанти, що підходять, через вертикальний слеш |. Google шукатиме документи з будь-яким з цих слів.

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla