3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

Безпечне використання Інтернету дітьми різного віку

Bezpeka Internet   Гарні звички у дітей виробляються вже під час перших відвідуваннь Інтернету. А оскільки діти дошкільного віку намагаються дотримуватись встановлених батьками правил, то це не лише впливає на їх виховання, а й сприяє розвитку користувацьких навичок.

 

 

 

Детальніше...

Веб-сайт «On-ляндія – безпечна веб-країна»

On lyandia

   У квітні 2008 року почала діяти програма «Безпека дітей в Інтернеті», яка включає цілий ряд заходів, спрямованих на навчання дітей, вчителів та батьків правилам безпечного користування Інтернетом.

   Першим кроком став запуск у квітні 2008 року веб-сайту«On-ляндія – безпечна веб-країна».На цьому сайті представлені матеріали для дітей, їхніх батьків та вчителів: інтерактивні ігрові сценарії, короткі тести, готові плани уроків, завдяки яким діти та дорослі зможуть засвоїти основи безпечної роботи в Інтернеті. Також сайт пропонує зрозумілу та перевірену на практиці інформацію про Інтернет-безпеку, після ознайомлення з якою навіть користувачі-початківці зможуть ефективно використовувати ресурси мережі та захистити себе від небажаного контенту.

Підказки з безпеки

Bezpeka Internet logoОсь кілька підказок з безпеки, які вам слід взяти до уваги, коли ви даєте рекомендації з використання онлайну підліткам 

 

 

Детальніше...

Дитина-комп'ютероман. Що робити?

   KomputeromanЯкщо ваша дитина, не навчившись толком зав'язувати шнурки, як кулемет строчить по клавіатурі; поява нової програми або гри діє на неї, як наркотик; тоді як «нормальні» діти носяться по вулиці, ганяючи м'яча, ваше чадо може годинами висіти за комп'ютером без їжі і сну - ця стаття для вас.

Детальніше...

Безпечний Інтернет від компанії "Київстар"

Kyivstar

Компанія Київстар створила сайт "Безпечний Інтернет", на якому розмістила корисну інформацію про безпечне користування Інтернетом для дітей, їх батьків та вчителів. На сайті для батьків, з поміж іншого, зібрані рекомендації психолога, тестування, безпечні Інтернет-сайти.

Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у Всесвітній мережі

У навчально-методичному посібнику містяться загальні рекомендації для вчителів та батьків щодо грамотного та безпечного використання Інтернет-ресурсів.

Переглянути посібник в PDF

Joomla templates by a4joomla